Dogecoin ‘aandelen’ kopen: topplatforms om DOGE te kopen

By: Charlie Hancox
Charlie Hancox
Naast zijn passie voor handel vertegenwoordigde Charlie Groot-Brittannië en won nationale kampioenschappen als waterpolospeler. Als beginnend filmregisseur won hij eveneens verschillende… read more.
on apr 14, 2021
Updated: apr 16, 2021
  • Dogecoin bereikt een hoogste prijs ooit van meer dan $0,10.
  • Sommigen speculeren dat de favoriete cryptocurrency van Elon Musk het succes van Bitcoin zou kunnen evenaren.
  • Op deze pagina leest u hoe u Dogecoin koopt en waar u Dogecoin koopt.

In de afgelopen 24 uur is de prijs van Dogecoin door de $ 0,10 gestegen bereikte het een all-time high. Sommigen hebben zelfs gespeculeerd dat de favoriete altcoin van Elon Musk de volgende Bitcoin zou kunnen worden, wat buitengewoon opwindend zou zijn voor iedereen die munten bezit.

Vanwege de torenhoge prijs hebben veel beleggers zich afgevraagd waar ze Dogecoin kunnen kopen. Met dit in gedachten helpt deze pagina u de beste plaatsen te identificeren om Dogecoin te kopen.

Zoekt u actueel nieuws, goede tips en markt analyses? Schrijf u vandaag in voor de Invezz nieuwsbrief.

Als u meer wilt weten over beleggen in Dogecoin voordat u koopt, bekijk dan onze handleiding Dogecoin kopen. Het bevat inleidende informatie en een duidelijke, stapsgewijze handleiding om u te helpen investeren in de aandelen van Dogecoin.

Blijf lezen om onze lijst met de beste plaatsen om vandaag nog Dogecoin te kopen te zien.

Hoe en waar u Dogecoin ‘aandelen’ nu kunt kopen

Laten we eerst iets ophelderen. Zowel op sociale media als in zoekmachines is een van de meest populaire termen tegenwoordig ‘waar Dogecoin aandelen kopen’. Dogecoin is echter geen aandeel, en dit is een veel voorkomende misvatting. Dogecoin is eigenlijk een cryptocurrency, net als Bitcoin of Ethereum.

Nu we dat hebben uitgelegd, laten we eens kijken waarvoor u hier bent: de beste plaatsen om Dogecoin te kopen. Als u nu Dogecoin wilt kopen, is uw beste optie een betrouwbare crypto broker of een cryptobeurs. Dit zijn enigszins verschillende soorten platforms, hoewel ze u allebei snel transacties laten openen en sluiten, meestal tegen lage / geen kosten.

Ons team van financiële experts heeft lange tijd gebruik gemaakt van verschillende platforms en we hebben geconcludeerd dat de volgende 3 de beste plaatsen zijn om Dogecoin te kopen.

1. eToro

Als een van Europa’s grootste handelsplatforms is eToro een populaire keuze voor beleggers in cryptocurrency. Met innovatieve functies zoals CopyTrader™ – waarmee gebruikers de transacties van topinvesteerders kunnen kopiëren – is het niet verwonderlijk dat het platform steeds sterker is geworden. Gebruik eToro door op de onderstaande link te klikken.

Registreer hier>

2. Capital.com

Met een duidelijke, gebruiksvriendelijke interface waren we dol op Capital.com en veel leden van ons team hebben het tot hun go-to gemaakt voor crypto-investeringen. Als u snel en gemakkelijk in Dogecoin wilt investeren, kan Capital.com een goede keuze zijn. Ga aan de slag door op de onderstaande link te klikken.

Registreer hier>

3. Cex

Cex is een toonaangevende cryptobeurs die in 2013 in Londen werd opgericht. Gedurende zijn 8-jarige levensduur heeft het zichzelf bewezen als een goede plek om in Dogecoin te investeren. We zijn vooral fan van de interface, die door zijn heldere kleuren en algemene gebruiksvriendelijkheid de vorm van een conventionele beurs doorbreekt. Meld u aan door op de onderstaande link te klikken.

Registreer hier>

Als geen van deze opties helemaal is wat u zoekt, kunt u er zeker van zijn dat we u kunnen helpen. We hebben beoordelingen voor veel verschillende crypto brokers en beurzen, dus u kunt de tijd nemen om er een te vinden die past bij uw financiële doelen.

Als u bovendien denkt dat u niet voldoende weet over investeren in cryptocurrency om vandaag Dogecoin te kopen, bekijk dan onze inleidende gids over cryptocurrency; het is een geweldige plek om te beginnen.

Wat is Dogecoin?

Dogecoin (of Doge) is een cryptocurrency. Het wordt voornamelijk gebruikt om online contentmakers een fooi te geven, en het is de laatste jaren ook steeds populairder geworden bij cryptohandelaren. De naam van de munt is afgeleid van een beroemde internetmeme genaamd ‘Doge’ met een Shiba Inu hond, daarom staat het donzige dier op het logo van Dogecoin.

Het werd in 2013 opgericht door het softwareontwikkelingspaar Billy Markus en Jackson Palmer. Ze werkten eerder bij respectievelijk IBM en Adobe en gebruikten deze technologische ervaring om Dogecoin te creëren. Het was oorspronkelijk bedoeld als grap over de toenemende populariteit van altcoins, maar het was ook bedoeld om toegankelijker te zijn dan Bitcoin.

Het resultaat is een munt die een grote internetgemeenschap heeft aangetrokken, en aan het hoofd van deze groep staat niemand minder dan Tesla’s twitterende zakenmagnaat en zichzelf beschreven Technoking, Elon Musk. Hij heeft Dogecoin herhaaldelijk onderschreven, wat resulteerde in scherpe prijsstijgingen van de munt.

Zal Dogecoin in waarde stijgen?

Er zijn geen garanties, hoewel de waarde van blockchain technologie op het gebied van gedecentraliseerde financiering duidelijk is geworden in de nasleep van het succes van Bitcoin. Of Dogecoin dit kan evenaren, blijft twijfelachtig, maar met Elon Musk die erop aandringt, lijkt alles mogelijk.

Het is moeilijk om een fundamentele analyse uit te voeren op Dogecoin, en waardebeleggers kunnen op hun hoofd krabben. Voor groei-investeerders met een verlangen naar risico en beloning in gelijke mate, zou investeren in Dogecoin echter hun winnende loterijticket kunnen zijn.

Social media reageert

https://twitter.com/elonmusk/status/1382267664895070209
https://twitter.com/russian_market/status/1382310997860483077

Voor het laatste nieuws over Dogecoin en aanverwante cryptocurrencies, bekijk dan de crypto nieuws op onze website.

Investeer in crypto, aandelen, ETF's en meer in enkele minuten met onze favoriete makelaar, eToro
7/10
67% van particuliere CFD accounts verliezen geld