Waar SafeMoon kopen: platforms voor SAFEMOON ‘aandelen’

Geschreven door: Jayson Derrick
april 20, 2021
  • SafeMoon, geclassificeerd als een DeFi-token, trekt veel aandacht van investeerders.
  • SafeMoon 'aandelen' zijn meer dan 100% gestegen in de afgelopen 24 uur.
  • Het kopen van SafeMoon kan lastig zijn, maar ons team heeft drie manieren gevonden om SafeMoon te kopen.

SafeMoon is een nieuwe cryptocurrency die de afgelopen dagen veel aandacht genereert. SafeMoon is een gedecentraliseerde financiële startup die problemen aanpakt die aanwezig zijn in andere grote cryptocurrencies. Misschien wel het meest opvallende is dat SafeMoon een vergoeding van 10% oplegt aan verkopers, waarvan de helft wordt toegewezen aan bestaande tokenhouders.

Aangezien SafeMoon een nieuwe cryptocurrency is die in maart 2021 werd gelanceerd, is deze nog niet zo populair als andere altcoins. Maar vanwege de omhoog schietende prijs van de munt en de huidige waarde van minder dan een cent, beginnen veel investeerders dit op te merken en SafeMoon te kopen.

Zoekt u actueel nieuws, goede tips en markt analyses? Schrijf u vandaag in voor de Invezz nieuwsbrief.

Het kopen van SafeMoon is niet zo makkelijk als het kopen van andere populaire cryptocurrencies zoals Dogecoin, maar investeerders hebben nog steeds een paar opties beschikbaar.

Als u meer wilt weten over het investeren in SafeMoon voordat u koopt, bekijk dan onze handleiding over het kopen van SafeMoon. Het bevat inleidende informatie en een duidelijke, stapsgewijze handleiding om u te helpen investeren in SafeMoon ‘aandelen’.

Hoe en waar u SafeMoon nu kunt kopen

Voordat u duikt in hoe en waar u Safemoon ‘aandelen’ kunt kopen, is het belangrijk op te merken dat Safemoon geen echt aandeel is. Net als Bitcoin en Ethereum is SafeMoon een cryptocurrency die op één hoop gegooid lijken te worden in de verkeerde activaklasse.

Als u SafeMoon wilt kopen, is dat niet zo eenvoudig als inloggen bij uw favoriete broker naar keuze en een order plaatsen voor de cryptocurrency. Dit komt vooral door de jonge leeftijd van SafeMoon.

SafeMoon is van plan om zijn eigen SafeMoon Exchange te lanceren, maar het doel van de fondsenwerving om $ 1 miljoen binnen te halen, is nog steeds niet voldoende.

Voorlopig hebben onze financiële experts drie manieren geïdentificeerd waarop beleggers SafeMoon veilig kunnen kopen. Maar ons team van experts heeft bevestigd dat de optie om SafeMoon te kopen bij twee toonaangevende brokers binnenkort zal worden toegevoegd.

  1. Capital.com

Van de weinige makelaars die de mogelijkheid bieden om SafeMoon te kopen, is Capital.com de meest gevestigde. We zijn dol op de gebruiksvriendelijke interface van Capital.com en ons team van experts kronen Capital.com tot het go-to platform voor alle investeringen in cryptocurrency. De mogelijkheid om SafeMoon te kopen is niet toegevoegd aan Capital.com, maar we verwachten dat dit zeer binnenkort zal veranderen. Als u SafeMoon snel en gemakkelijk wilt kopen, ga dan aan de slag door op de onderstaande link te klikken.

Registreer hier>

  1. Paybis

Paybis is toegankelijk voor crypto-investeerders over de hele wereld, dus het is een veilige optie om Paybis te gebruiken om in SafeMoon te investeren. Paybis staat vooral bekend om zijn lage kosten en de mogelijkheid om in uw lokale valuta te betalen. Het kopen van SafeMoon op Paybis is een geweldige optie zodra de functie op zeer korte termijn wordt toegevoegd. Als u SafeMoon op Paybis wilt kopen, ga dan aan de slag door op de onderstaande link te klikken.

Registreer hier>

  1. PancakeSwap

De laatste broker waarmee investeerders SafeMoon kunnen kopen en verkopen, is PancakeSwap. Deze optie kan een beetje lastig zijn, omdat een belegger eerst BinanceCoin moet kopen op PancakeSwap en deze vervolgens moet ruilen voor SafeMoon.

Wat is SafeMoon

SafeMoon is technisch geclassificeerd als een gedecentraliseerd financieel token of DeFi-token. SafeMoon is gebouwd onder het uitgangspunt van het belonen van investeerders die SafeMoon kopen en houden. Aan de andere kant van de handel betalen SafeMoon verkopers een vergoeding van 10% en wordt de helft van de opbrengst toegewezen aan kopers.

SafeMoon heeft ambitieuze doelen in het cryptocurrency-universum, waaronder het opzetten van een handelspaar met Dogecoin, het ontwikkelen van een NFT-beurs en het lanceren van onder andere een eigen beurs.

Een deel van de aantrekkingskracht van investeren in SafeMoon ligt waarschijnlijk in de naam en de losse associatie met de populaire slogan die wordt gebruikt door Dogecoin volgers: “Dogecoin to the moon.”

Zal SafeMoon in waarde stijgen?

SafeMoon heeft zijn prijs de afgelopen dagen zien exploderen, maar er is geen garantie dat het momentum kan aanhouden. Als een heel nieuwe cryptocurrency moet het concurreren met Bitcoin, Dogecoin en vele anderen om aandacht van investeerders.

Het is te vroeg om een fundamentele analyse te beginnen over het al dan niet investeren in SafeMoon, aangezien het nog maar een paar weken oud is. Waardebeleggers kunnen naar de huidige SafeMoon prijs van een fractie van een cent kijken en concluderen dat deze nergens anders heen kan dan omhoog. Maar deze manier van denken is nooit een garantie.