Welke prijs zal DOGE bereiken: zal Dogecoin $100 bereiken?

By: Charlie Hancox
Charlie Hancox
Naast zijn passie voor handel vertegenwoordigde Charlie Groot-Brittannië en won nationale kampioenschappen als waterpolospeler. Als beginnend filmregisseur won hij eveneens verschillende… read more.
on mei 4, 2021
  • Dogecoin bereikt een historisch prijsrecord van bijna $0,60.
  • Welke prijs zal Dogecoin bereiken?
  • We vermelden de beste plaatsen om Dogecoin te kopen.

Voor het geval u het nog niet hebt gehoord, bereikte Dogecoin vandaag een nieuwe hoogste prijs ooit van bijna $ 0,60. Dat heeft ertoe geleid dat crypto-investeerders over de hele wereld dezelfde vraag stellen: welke prijs zal Dogecoin bereiken?

Zal Dogecoin $ 1 bereiken? Zal Dogecoin $ 2 bereiken? Zal Dogecoin $ 1000 bereiken? In dit artikel hebben we geprobeerd u een idee te geven van hoe hoog DOGE zou kunnen gaan door enkele belangrijke Dogecoin prijsdoelen te onderzoeken.

Waar kan ik Dogecoin kopen: de beste plaatsen om in DOGE te investeren

Zoekt u actueel nieuws, goede tips en markt analyses? Schrijf u vandaag in voor de Invezz nieuwsbrief.

Als beleggen in DOGE u interesseert, moet het vinden van een betrouwbare broker met lage kosten uw prioriteit zijn. Gelukkig, om u wat tijd te besparen, heeft ons team van financiële analisten hard gewerkt aan het testen van vele platforms. De onderstaande opties zijn de beste platforms van ons team om Dogecoin te kopen.

1.) eToro

Na gisteren Dogecoin aan de ondersteunde munten te hebben toegevoegd, is eToro snel een van de beste brokers geworden om Dogecoin te kopen. Als u klaar bent om in DOGE te investeren, kan aanmelden bij eToro een slimme zet zijn.

Registreer hier>

2.) Skilling

Skilling is een van de beste plaatsen om Dogecoin te kopen. De duidelijke interface van het platform en de verscheidenheid aan aangeboden functies maken het tot een sterke DOGE investeringsoptie.

Registreer hier>

3.) Plus500

Als u op zoek bent naar een betrouwbare CFD broker met lage kosten en veel munten, dan is Plus500 misschien iets voor u. Het is een van de beste platforms om in Dogecoin te investeren dankzij de betrouwbaarheid en het gebruiksgemak.

Registreer hier>

Welke prijs zal Dogecoin bereiken?

Dit is een vraag die de meeste waardebeleggers zou doen kronkelen. Dat komt omdat het moeilijk is om een betrouwbare voorspelling te doen voor de toekomstige prijs van een meme-crypto zoals Dogecoin.

Dat betekent echter niet dat we niet naar het bewijsmateriaal kunnen kijken en enkele conclusies kunnen trekken. Voordat we dieper ingaan, is het belangrijk dat u de belangrijkste drijfveren achter de waarde van Dogecoin begrijpt.

De eerste drijfveer is de fundamentele waarde van Dogecoin als ruileenheid, en die heeft er ook een aantal. Dat komt omdat de bloktijd van 1 minuut aanzienlijk korter is dan die van zowel Bitcoin als Ethereum, en het verwerkt zelfs transacties sneller dan Litecoin. Voor een meme-crypto die in het verleden werd gebruikt om makers van content een fooi te geven, is dit behoorlijk indrukwekkend.

Dan komen we bij de tweede belangrijke drijfveer achter de waarde van Dogecoin: het marktsentiment. Het is geen geheim dat de CEO van Tesla, Elon Musk, een grote bewonderaar is van DOGE. Aan de kracht van zijn invloed mag niet worden getwijfeld, en elke keer dat hij over Dogecoin heeft getweet, is een nieuwe prijsbarrière doorbroken.

Bovendien is de algemene stemming rond het cryptokamp ongelooflijk optimistisch. Dogecoin heeft de afgelopen dagen enorme handelsvolumes meegemaakt, samen met aanzienlijke berichtgeving in de reguliere media. Dit is gedeeltelijk de reden waarom een van Europa’s grootste makelaars, eToro, de munt begon te steunen.

Nu we de belangrijkste factoren achter het prijsgedrag van DOGE hebben uitgelegd, laten we eens kijken naar enkele Dogecoin prijsdoelen.

Dogecoin koersdoelen

Zal Dogecoin $1 bereiken?

Dus, zal Dogecoin $ 1 bereiken? Nou, Musk zal op 8 mei op Saturday Night Live verschijnen, en hij heeft laten doorschemeren dat hij Dogecoin in een bepaalde hoedanigheid zal bespreken. Als dit het geval is, zou het ons niet verbazen als Dogecoin $ 1 bereikt.

Het momentum op korte termijn achter DOGE is duidelijk, dus als u in Dogecoin wilt investeren, kan dit een geschikt moment zijn.

Zal Dogecoin $2 bereiken?

Dit zou het volgende mijlpaalcijfer voor de altcoin zijn. Als Dogecoin erin slaagt om voorbij $ 1 te stomen, dan zal het een serieus momentum hebben gecreëerd en zou het bereiken van $ 2 een duidelijke mogelijkheid worden. $ 1 zou zo’n mijlpaal zijn voor Dogecoin dat we kunnen zien dat het sentiment woest bullish wordt.

Als Dogecoin $ 2 bereikt, zullen investeerders die nu instappen bijna vier keer hun geld verdienen, waardoor dit een waardevoorstel is dat moeilijk te negeren is.

Zal Dogecoin $ 10 bereiken?

Dit is waar de dingen een beetje vergezocht beginnen te worden, maar niet onmogelijk. Als Dogecoin $ 10 moet halen, moet de munt iets aantonen dat het nog niet heeft: consistentie. Hoewel scherpe prijsstijgingen goede handelsmogelijkheden zijn voor microcap-altcoins, is het onwaarschijnlijk dat dit zal resulteren in een groei op de lange termijn.

Wil Dogecoin een marktkapitalisatie opbouwen die het een van ’s werelds meest waardevolle crypto’s zou maken, dan zou het langetermijn investeerders moeten aantrekken en duurzaam waarde moeten opbouwen over een langere periode. De komische aard van de aanvang van het project zou in dit opzicht twijfel kunnen oproepen, hoewel de recente populariteit ervan geen grap is.

Zal Dogecoin $100 bereiken?

Als Dogecoin $ 100 bereikt, zou het onbeperkte aanbod van momenteel 130 miljard munten het de meest waardevolle crypto maken op basis van marktkapitalisatie. Het zou een transformerend moment zijn voor crypto, hoewel sommigen er niet van overtuigd zijn dat een oppermachtige grapvaluta een goede look is voor crypto.

Hoewel dit soort koersdoel onwaarschijnlijk is, is de snelle opkomst van Bitcoin en Ethereum het bewijs dat er van alles kan gebeuren in de wereld van cryptocurrency.

Reactie op social media

Voor meer informatie over Dogecoin en soortgelijke crypto’s, bekijk ons laatste crypto nieuws op de Invezz website.

Investeer in crypto, aandelen, ETF's en meer in enkele minuten met onze favoriete makelaar, eToro
7/10
67% van particuliere CFD accounts verliezen geld